Переключение языков

Чому не працює мій Wi-Fi?

broken wi-fi

Є кілька речей, які можуть призвести до зупинки роботи Wi-Fi. Нижче ми опишемо кілька кроків для усунення найпоширеніших проблем, пов'язаних з втратою сигналу бездротової мережі.

broken wi-fi

Є кілька речей, які можуть призвести до зупинки роботи Wi-Fi. Нижче ми опишемо кілька кроків для усунення найпоширеніших проблем, пов'язаних з втратою сигналу бездротової мережі.

 

Wi-Fi не ввімкнений

Переконайтеся, що кнопка wi-fi на вашому лептопі або адаптері комп'ютера ввімкнена. Як правило, при включенні індикатор сигналу повинен горіти або синім або зеленим світлом.

Переконайтеся в тому, що бездротове з'єднання ввімкнено.

В операційній системі Windows переконайтеся, що з'єднання не відключається, натиснувши кнопку Пуск і тип мережевого підключення, виберіть Перегляд мережевих підключень та натисніть клавішу ENTER. У вікні Мережеві підключення, якщо бездротове з'єднання в списку, правою кнопкою миші натисніть на з'єднанні та виберіть "Ввімкнути". Якщо ви бачите "Вимкнути", значить мережеве з'єднання вже ввімкнено.

Переконайтеся, що SSID та ключ безпеки правильні.

Якщо список бездротових мереж складається з декількох точок доступу, переконайтеся, що Ви підключаєтеся саме до своєї та вводите правильний пароль.

Переконайтеся, що інтернет працює.

Переконайтеся, що інші ваші пристрої, будь то інший комп'ютер, смартфон або планшет можна підключити до мережі Інтернет. Якщо на інших девайсах Інтернет працює, можна з упевненістю припустити, що проблема з вашим комп'ютером.

Перезапуск модему або маршрутизатора.

Для мережі DSL, модему або маршрутизатора нерідко виникають проблеми, що пов'язані з одночасним підключенням до мережі декількох пристроїв. Щоб переконається, що проблема не в цьому, вимкніть живлення модему або wi-fi роутера на 10-15 секунд, а потім знову ввімкніть. Після стирання внутрішньої пам'яті маршрутизатора, проблема повинна зникнути.

Ми перерахували лише найпростіші проблеми, що виникають в роботі Wi-Fi. Існують й інші причини збою роботи бездротових мереж, які вимагають втручання фахівців.

Якщо Вам необхідна кваліфікована допомога, Ви завжди можете звернутися в нашу службу підтримки support@sky-soft.com.ua