Цільова сторінка – Тренд 2017

Сьогодні ми поговоримо про таку трендову річ в інтернет-маркетингу як «Landing Page» або «Цільова сторінка».

Останні два роки використання цільових сторінок для просування послуг чи товарів на ринку, значно зросло і ми прогнозуємо схожу тенденцію принаймі, ще наступних два роки.

Чому ж вони набирають популярності?

Детальніше...

Фінансова безпека в хмарному середовищі

financial security

В той час коли людство підкорює космос – фінансисти багатьох компаній як і раніше з великою обережністю ставляться до інвестицій в хмарну інфраструктуру.

Британська компанія Acora провела опитування серед лідерів фінансової галузі з метою визначити інвестиційні пріоритети на цей рік і наступні декілька років. Тенденції зберігаються приблизно однакові:

Детальніше...

Чому не працює мій Wi-Fi?

broken wi-fi

Є кілька речей, які можуть призвести до зупинки роботи Wi-Fi. Нижче ми опишемо кілька кроків для усунення найпоширеніших проблем, пов'язаних з втратою сигналу бездротової мережі.

Детальніше...

Виховуємо нове покоління

krok

Спільно з Центром розвитку кар'єри університету «КРОК», Sky Soft Technology запускає програму стажування студентів за напрямом «Комп'ютерні науки».

Центр розвитку кар'єри надає можливість роботодавцям приймати участь в партнерських освітніх проектах, розміщувати вакансії та програми стажувань, а також відвідати «Ярмарок вакансій» організований університетом.

Наша програма стажування передбачає участь не тільки випускників, але й студентів молодших курсів. Ми із задоволенням поділимося досвідом з початківцями, допоможемо придбати нові навички та будемо вчиться у них нових ідей.

Детальніше...

ITERIOS Travel Agent від Travel Technology Lab

iterios

Наші хороші друзі, компанія Travel Technology Lab - це креативна команда розробників передових рішень для автоматизації туристичного бізнесу.

«Тревел Текнолоджі Лаб» - незалежний розробник програмного забезпечення для туристичних компаній. Проект ITERIOS заснований командою підприємців, кожен з яких володіє унікальним досвідом в туризмі, розробці програмного забезпечення та впровадження систем автоматизації підприємств.

Детальніше...

Сторінка 1 із 3